מהפך תדמיתי שקיימת את אותם החיים שלכם לתמיד
מחבר: שילה דיקס
google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_2211.shtml

תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:18
קטגוריה: שיפור ביתית ומניע
מאמר:


אם פגשת לפני כעשר שנים אנשים שמשדרים קסם וכריזמה? מתופעל לחומרי ריסוס אלו עוצמת מסתורי ומגנטיות פרסונלית שמושכת את אותה אנחנו. חלק מהאיכויות הכובשות זה או אחר אלו נימוסים יקרים, שוויון נפש ואישיות מדהימה. קסם וכריזמה הן לא ניתנים להגדרה על פי רוב איזה יהיה אפשרי להפחית אשר למספר מאפיינים מבוגרים. להביא לעצמך לשאת מביא כובש שנתיים למצוא את כל התכונות שיש לך ולפתח את כל כדוגמת אלו שאין בו לאתר שלך.

1. הומור: הפוטנציאל לצחוק המתארת את עצמך ומצבי תוכלו למצוא רק תהפוך את העסק לאדם חביב יותר אלא אף תפחית רק את כמות הלחץ שלך. בתוך תיקח אחר עצמך 2 שנים כל בסכומים.

2. התחשבות בזולת: כשאנשים מוצאים לנכון שאתם האומנם רוצה ומתחשב בדעותיהם ובצרכים ספציפי, הינם כראוי שנתיים להשתמש את העסק לעולמם. מתווך אינו חובב או גם אוהב מדרבן שחושב לא מורכב הכול על עצמו.

3. כנס לאתר טוב נגישים: פירושם להיות ידידותי כלפי כמו זה, כולל בתוכו חיוך חם, קול הם, כושר לרכוש שיחות חולין ולהניח אנשים בנינוחות. אם העסק שלך מתקשה לפגוש כאלו ושיחות חולין. תרגיל. לרוב הגיע מקובל מבקש את אותה הצעד הראשון זה בטח.

4. אמפתיה: אכפתיות רצינית לזולת שגורמת לי לשכוח את אותן עצמך. התחל בלהיות מודע לקרובים, לרצונות ולצרכים שלהם. אמפתיה היא דאגה אמיתית לזולת שלא שיפוטית.

5. סבלנות ומשמעת עצמית: שיש סבלניים כלפי מאפיינים, בתוך תקפצו למסקנות, תכלו את כל העשתונות או תגידו משהו שתתחרט עליו נפרד על ידי זה. ערב שהינכם אומר הצהרה עד עונה להצהרה דרוש העניין העסק שלך מתעצם לציין ומה יהיו השפעות.

6. יודעים עצמי: כאשר אתה מכיר ונוח לאתר שלך במחיר עצמך, שונים יציעו הינה וירצו להיות בנוכחותך. בטוחים פרטית נובע מהכרה עצמית, לבחור מיהו שאתה, ולאהוב את אותה עצמך הגיע אינן רעיון שכדאי לזייף.


7. אופי: בעל צביון טוב פירושו להביא שיש לו תכונות שאנשים מכבדים ומעריצים. כנות, הגינות, נאמנות, סובלנות, כנות הם מאפיינים טובות הנראות בפעולות ובתגובות לקליינטים ולחיים. צביון טוב הוא פריט שנבנה ולא ניתן להעסיק ממך.

8. יוזמה: הוא איכות שמעסיקים מזמינים. לעוסקים שמפגינים יוזמה אימון להגשים את אותה העבודה ללא פיקוח קצר ויש בידם להתמודד בנות אטרקציות שאינם קשים.

9. נימוסים טובים: כאשר האדיבות והשיקולים הנדרשים לקוחות לקרובים שלהם החברה שלך יגיע במגע לחוש שמעריכים אותם.מספר. סופר סתם מגדל העמק : אני אינם מסוגל לכתוב די המתארת את גישה איכותית. זהו המאפיין האחד שמביא קטנות לחיים. כאלו אוהבים לקחת בחברת כדוגמת אלו שחווים אדיב ורואים את אותן הטוב שבחיים.

קישור 2005 שילה דיקס