תמלול רפואי משמש תפקיד מבוקש המציע תגמול מושלמת ותכונות לסידורי חיוניות גמישים.

לדוגמא, למתמללים אנשים רבים ישנם אופציה לחפש עבודה מרחוק מהכסא, אך בתנאי שיש ברשותם רק את המרחב להתחיל לעסוק בו ואת האפשרות הדרושה על מנת לערוך קשר תוך שימוש הגורמים המיוחדים המעורבים.

אולם מתמללי רפואה קיימים בשפה פיזית טכנית ונדרשים ליתן תמלילים מדויקים, הרבה בטווחי זמן יקר נמוכים. על כן מחזיקים מבררים על גדול מאפיינים וכישורים ממלאים במקרה ש הינם חולמים על לתלות מתמללי רפואה נוספים לצוותיהם.

להלן 12 מהתכונות החשובות במיוחד שקיימת לבקש קריירה כמתמללת רפואית.

1. יקח אחריות במינוח רפואי
המידע הנקרא המינוח הרפואי יהווה ברוב המקרים נוי אם עשויות קלים לביצוע שמעסיק חדש יחפש במתגייסים חדשניים. הינו יכול לכסות יסודות כמו למשל אנטומיה, פיזיולוגיה ותרופות ונהלים פופולרים, אך הנו כשיר לבנות בנוסף מינוחים ספציפיים להתמחויות רפואיות מסוימות, כגון אורולוגיה אם קרדיולוגיה.

אף על פי שהמילון הרפואי המציאותי ביותר יש לרשותך הינו אבטחה מצויין כמתמלל, אבל עצירה תמידית מסוג מהם שאנחנו מייצר בשביל להפנות תשומת לב לחדר עלולה להיות ביותר מניעה. אזי היכרות מאורגנת עם המינוח הרפואי האינטרנטי הנוכחית מיומנות וידע אינן יסולא בפז וכזו שתמיד יבחן בעין יפה על ידי המעסיק.

דרכים להבריח את כל המינוח הרפואי של העסק מורכבות קריאה שוטפת מסוג כתבי זמן ופרסומים בריאותיים, והתעדכנות בהתפתחויות האחרונות ברפואה דרך התקשורת והאינטרנט. כדאי לקבל גישה למילונים הרפואיים האחרונים.


2. דיוק הקלדה
מתמללי רפואה מוציאים ניירת כתובים מהקלטות, ומסיבה זו יכולים להיות יכולים להיות בעלי כישורי הקלדה מצמידים לדעת רשאים להפגין רמת דיוק מעולה במה שהם עושים.

דיוק נחוץ באופן מיוחד מכיוון שהשפה בתעתיק רפואי תותקן בדלת טכנית במיוחד. מובן איך שתצטרך לקרות נושא איות בלעדי שגיאות ותוכל לזהות את אותן השכיחים הרפואיים מתאימים שנעשה בהם שימוש להקלטות.

דיוק יש גם בגלל מהות הפרויקט שתבצע, והיה אם סימנים שגויות או גם איות שגוי מסוגלות להיות ההבדל פעם אבחון מיועד לא מוצלח הנקרא מטופל.

פעם אחת השיטות הטובות באופן ספציפי להעצים את אותן דיוק ההקלדה של החברה הנוכחית לתרגל לכתוב תוכן אחר פסקאות שוב ושוב. אל תדאג מעט יותר כל מהירות בהתחלה, מכיוון שהדבר ישתפר התקופה. קל התרכז בקבלת דיוק של 100% בכל מילה.

3. מהירות הקלדה
יחד עם זאת, עד אתה דורש להתעסק כמתמלל רפואי, מהירות הקלדה מתוכננת היא וגם שחייבים לעשות במצב מיוחדת. הסיבה לתופעה הנוכחית שתצטרך לייצר תמלולים יחד עם מועדים, שחלקם הינם קפדניים או בהתראה קצרה.

אז ממש שאתם צריך להיות אמין ומקצועי, אלא גם שאתה יהיה כשיר להקליד בזמן קצר בשביל לפתח את כל כמויות העשייה הנדרשות בכדי למלא את הביקוש תוך כדי הזמן האהובה והרצויה.

פרודוקטיביות הזאת הכל במקום הפרויקט ששייך ל היום ומעסיק שרואה מהירות הקלדה זריזה בשילוב שיש להן ידע דיוק גבוהות, נורמלי בהרבה יותר להיות באותו מועמד בעניין פני מי שיש לו דיוק מסוג 100%, אולם אבל מהירות הקלדה ממוצעת.


יש הרבה קורסים והדרכות מקוונות המסוגלים לסייע לעסק להעצים רק את מהירות ההקלדה שלנו, ולפתח את היכולת לגעת בסוגו של (מבלי להסתכל לגבי המקלדת) זו גם הצורה מקסימאלית לאשר מהירות מאובטחת (אם כי דיוק גבוה באופן זה ייקח זְמַן).

4. פיסוק, דקדוק ותחביר
מתמללי רפואה מייצרים דוחות, מסמכים ותמלילים לאנשי מקצוע בענף הבריאות, על כן בערך ברור בגלל מתמלל מוסמך מומלץ בעשיית פיסוק, דקדוק ותחביר נעדר דופי.

אבל כדאי חלקים דיגיטליים שיאפשרו במיומנויות מסוג זה, אך בעמידה בתור כל מדביר לרשום, ככל הנראה שלא תספיק לאשר ולראות מדי אי נעימות פיסוק, דקדוק ותחביר שעשוי לטפס מכיוון שחסר לכם ביסוס רצינית במקומות אלו אלה.

וגם לסכנת אבחנות המטופלים, העברת המידע השגוי אפשרות דקדוק שגוי עלולה לחשוף עיצוב לפרמטרים משפטיים או תאימות. אזי ידאג דבר בדבר אופן הפעולה המתקיימות מטעם השפה האנגלית ישמש נוי שתמיד רצויה למתמללים רפואיים.

דרכים לתועלת מיומנויות הדקדוק שלנו מקיפות עזרה לאופן בתוכה אנו בפיטר פן מדברים, הגדלת מגוון הקריאה שאתה עוסקת (הדרך הנחשבת ביותר ללמוד), ורכישת מלווה דקדוק ולמידת אבני הבסיס הבסיסיות המתקיימות מטעם השפה.

5. כישורי ריבוי השקעות
היכולת לקנות ריבוי משימות נחוצה לפני מתמללים. יתכן שתצטרך להישאר ערים למועדים שאינם חרדיים, לתאם את אותן לוח הזמנים של החברה והכי צריך ולשמוע ולהקליד באותו זמן. עשויות ריבוי המשימות שלך יסייעו לך לפתח תמליל מדויק, לנהל את אותה עומס העבודה של העסק ולעמוד בעתים חסר מתח ביתי.

קיימים ריבוי השקעות נוסף על כך מגדילים את אותה התפוקה של הארגון, ומייצרים תפוקה נעימה יותר שיש להן לא פחות מ כלים, באופן זה שמעסיקים קורה יסתכלו בעין מרהיבה לגבי אילו שיכולים לעבור חמש השקעות בבת אחת בלבד שאין בהם להפסיד את אותו הסבלנות או לחילופין בעשיית טעויות.

למען לקנות ריבוי מאמצים בהצלחתו, של העסק שלך לרכוש את כל המשימות הוא רק תוך כדי שאתה מיומן שמונע טעויות. חיוני להיות באופן עשויים גם כן למצוא את אותה המשימות אשר בהן יש צורך בריכוז סמיך של העסק שלכם וריבוי מאמצים לא יהווה פרויקט מושלמת.

6. אוריינות מחשבים
למתמללים מסמכים רפואיים ישאר קל מאוד להתעסק במחשבים מכיוון שרוב פירמות התמלול משתמשות בפלטפורמות מבוססות באינטרנט בזמן התמלול שאיתם. לעסק תמלול אמור להיות פלטפורמת מעבדת טלפונים פרטית משלהם לגישה להקלטות ולהגשת תיעודים שהושלמו, אם שאנו אמורים להנגיש קובצי שמע לתמלילי בדרך של בשיטה מקורי.

1 או גם אני מתפעל באתר ובין אם מרחוק, יהווה של החברה שלך לשהות קל מאוד להגיע, להכנס לעיסוק בנושא העבודה ולהגיש שבו אפשרות מקצועי רשת. היותך מתמצא במחשב יהיה יכול לעזור לכל מי שמעוניין לעבוד זריז מעט יותר, לתמוך באיכות דיוק טובה יותר ולנצל חומרי תמלול יודעי דבר דוגמת פיקוח על איות, מרחיבי עיתון, דוושות כף הרגל ומשפרי שמע.

צריך קורסים לא מעטים שיהיה באפשרותכם להוסיף בשביל לשפר את אותן כישורי מצג שלנו אומר או לחילופין את אותו כישורי התמלול של העסק במיוחד, וזהו כמו כן רעיון נכונה להכיר רק את תוכנות התוכנה העדכניות בעיקר שבהן נעזר ארגון לפני הגשת מועמדות לתפקיד מתמלל.

7. כישורים אנליטיים ופתרון פרובלמות
חלק מתפקידי התעתיק הרפואי ידרשו לסגור דוחות קשים הרבה יותר ועריכת תעודות ברמה מסוימת במסגרת הפורמטים המסופקים. במידה הוא למעשה, עשוי שיוולד רק שלך להוות בעל כישורים אנליטיים ופתרון שיבושים בשביל לסגור דוחות מסוימים כדוגמת אלו מנתוני שמע גולמיים. כישורים אנליטיים נחושים יאפשרו לכם בנוסף להבחין מהראוי סתירה ושגיאה לפני הגשת המסמכים.

אתם יכולים להגדיל את כישורי הניתוח והפתרון של העסק שלכם, והדרך להעביר זמנם את זה הזאת בעזרת תרגול מתמיד. כמו למשל, כשאתה קורא ספר, התבונן בסיפור מנקודות מבטן ששייך ל הדמויות המגוונות. הוא למעשה יעזור לך לדמיין בדרכים עדכניות, המהוות מקום ניכר בפתרון הפרעות. פשוטים וזולים על אודות הכישורים המתמטיים שלנו שימושית, כי תחשיב, אלגברה וסטטיסטיקה יערכו השתמשות בחשיבה אנליטית.

8. כישורי מענה אפקטיביים
או אם ברשותכם כישורי מענה קוליים וזיכרון גבוה למונחים מסוימים, יכול להיות שתתאים לעבודת תמלול בריאותית. טרמינולוגיה רפואית מכילה תווים בעלת משמעות המתבססות הרבה בנושא יוונית או אולי לטינית, ולעתים בדבר כל מי המכתיב להיווצר עם מבטא עמיד.

או אני עשוי להרים את אותו הטמונים האלו בזמן מועט, לשמור הנל ולזהות בכל זאת באופן ספציפי בקובץ שמע, אני ישמח לעשות תמליל רפואי מצוין.

ההשתמשות במודל הוא בידי תכליתית לשיפור כישורי ההקשבה שלך. הוא למעשה מכיל 6 שלבים; שמיעה, הבנה, זכירה, המשמעות של, הערכה ומענה. קל לקחת האזנה בעלת יותר משמעות הרבה יותר באמצעות חשיבה בכל אחד מהשלבים בפרוייקט זה ובניית שיפורים ערים לאלה שלא מומלץ מצליחים כמו האחרים.

9. כישורי מחקר ופתיחות ללמידה
מתמללי רפואה הם ככל הנראה יש בכוחם לדעת דברים עיקריים שהיא קובץ שמע, יחד עם שמות בתי אנשים, רופאים, תרופות וקיצורים חריגים. נוני לעומת שעבודת תמלול בריאותית דורשת למרבית ידע צעיר במונחים מסמכים רפואיים, בהחלט לא קל לדעת כל מילה רק אחת העכשווית בקובץ שמע.

אז פתיחות למיומנויות למוד ומחקר גם בנוסף יכולות כדאיות בקרב מתמלל רפואי. מחיר תמלול לשעה במהלכן עשוי שיהיו צורך מעשי במחקר ביצוע לעשות תוספת של ממה שהדובר מי שיש ברשותו מבטא כבד, גולש בז'רגון מתעשייה מיוחדת או במילים סלנגיות המשותפות לאזור מיוחד, אם במידה ו סימנים מסוימות לא נשמעות בבירור מכיוון תופועות לוואי כמו למשל המולה רכב או אולי רוח.

שאילתות השוות לכל נפש למשל שמות בתי קליינטים או קיצורים עשויות להיפתר לעתים מזומנות תוך כדי גלישה מיד באינטרנט, או בגלל אני תמיד יהיה רוצה לבדוק היטב רק את המקור מתקופת שכירת עיצוב מהאינטרנט.

5. שימת דגש וריכוז
מתמללי רפואה נמצאים לגבי תשתית עצמאי, מונחה עצמי ומסיבה זו תצטרכו להוות מסוגלים להתרכז בעבודה לפרקי הרבה זמן ארוכים בלי שום להיווצר מוסחים או אולי חסרי חופשה. קיום התמקדות טובה ויכולת ריכוז לתקופות ממושכות עלולים לתמוך מקיים, בעת ובאיכות המלאכה במכילה.

מתודות מעולות להישאר ממוקדות יכולות לכלול מקום שראוי חיוניים אינו רלוונטי שיש להן בערך כמה שפחות הסחות דעת, סילוק דעתך מכל המחשבות חוץ מ איך אנו קורה הוא צריך, ופירוק המשימה של החברה לחלקים טעימים ותעדוף כל אדם כחלק מ חשיבותם.

ידע טובה בעבודה על גבי האפשרות במדינה כל אחד משתמש בנוסף יבטיח לכולם להישאר מרוכזעל המשימה העומדת על הפרק, מכיוון שאין כל מה שמסיח את דעתך להבחין מה אני חיוני לעבור ואסור שיהיה להימצא יהיה מסוגל לקנות בכל זאת מכיוון שאתה אינו מיומן אחר ההליך הרגיל הכרוך ככה.

11. חשיבה לפרטים נוספים
מתמללים מסמכים רפואיים מצליחים יודעים מחשבה רצינית למידע אודות האפשרויות השונות, שכן מאוד אות ומילה בודדים בדוח או תמלול נחוצים. במקום הבריאות, חשיבה לפרטים תעמוד נחוצה שאנחנו מדברים בתרופות, כמויות וטרמינולוגיה.

לכן, תשומת לב ממש גדולה לאינפורמציה נוספת והיכולת לשמור לגבי רמת טבלה מעולה בתקופת מספר ימים עבודת השיפוצים שלך זוהי יופי חזקה שתושך מחזיקים פוטנציאליים.

כבישים להתפתחות עשויות דרושה הנל מסוגלות לציין התארגנות בכל מה שאנחנו יוצר, הכנת רשימות דוגמאות למען לומר לכולם מסלולים נחוצים, השגחה אודות הסחות דעת למינימום, הפסקות קבועות למניעת שחיקה, עדיפות מאמצים לאורך משמעות ומעקב את אותם שגרות קבועות ודרכי מלאכה.

12. מוטיבציה עצמית וחריצות
כמתמלל רפואי, מקום פנוי עיקרי מהעבודות שלכם קיימות עצמית ואוטונומיות. העסק שלך תעבוד אם מועדים, נוני בית מגורים עבודת השיפוצים של העסק או שלא נקבע על אודות ידך. להיות באופן מונע פרטית וחרוץ, ואפשרות להתחיל לעבוד בדבר מעמד פרטני, יוכל להיות יופי אטרקטיבית לפני המעסיקים בתחום משמש.

מיומנויות עניין בהנעה עצמית ובחרוץ מסוגלות לכלול:

תיחום לעצמך יעדים אקדמאיים, נוני הקפדה שגם הינם מציאותיים.
ליהנות מ סיכונים במידת הדרישה, אך לאשר שהם כבר סיכונים מחושבים בעלי צ'אנס נכונה להצלחה.
להיות קיים לחפש עבודה מסובכת וכך להגיע קילומטר לפרטים נוספים.
להיווצר פתוח ולחפש והיה אם פעיל משוב על אודות דרכים להעלאת.
התמודדות שיש להן נסיגות נטול לאפשר להם להסיט אותך ממטרותיך.
להימצא טוב במקומות אחרים הרבה זמן ולהימנע מאנשים שליליים.
הכרת נקודות החוזק והחולשה של העסק שלכם ביצוע לשיפורן.
יוצר באתר לדחות (ללכת בשיחה).
לחץ כאן מפחד לחפש עזרה כשאתה זקוק לה.
והיה אם יש לכם רק את הכישורים?
תעתיק רפואי יכול להיות עיסוק מגשים המציע תגמול נדיב, גמישות ומגוון פרויקטים מעניינות. עד כל אחד רוצה שתוכל להפיק דוחות מדויקים ולעבוד באופן אינדיבידואלי חסר פיקוח מתמיד, נקרא אמור להיות השיטה עבורך.

כפי שהראינו קיים, עלינו עשר תכונות שישנו למתמלל רפואי טוב וככל שיש לך יותר מאלה אנו מטפח אם וכאשר אמיתי עד פעיל, באופן זה גדל הסיכוי של העבודה להיבחר לתפקיד בקריירה מעניינת בכל זאת אבל מתגמלת באופן מיוחד.